Jak zabrać się za odchudzanie

Wiele z nas tak na prawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, że odchudzanie nie jest to tylko proces gubienia na wadze. Proces odchudzania powinien zacząć się najpierw oczyszczaniem organizmu, zanim przejdziemy do fazy zasadnicznej. Wiele z nas o tym zapomina…

Około 90% osób nie jest do końca zadowolonych ze swojej sylwetki. Z tego większość osób twierdzi, że są otyli, czy za grubi. Często dzieje się tak, że zapał do odchudzania kończy się już po tygodniu, a osoby takie stwierdzają, że nie ma sensu bo wyglądają tak samo jak wcześniej. Jest to błędne koło, a tkanka tłuszczowa cały czas „szaleje” w naszym organizmie przybierając na masie.

Prawdziwe i profesjonalne odchudzanie, powinno zacząć się od „usprzątnięcia starych śmieci”, czyli od oczyszczenia organizmu z toksyn i przygotowania, go do odchudzania. Dobrym preparatem aby to uczynić jest ziołowy paraprotex firmy Calivita, oraz naturalna flora bakteryjna ac-zymes. Do tego odpowiednio dobrana dieta wraz z odpowiednimi ćwiczeniami, przyniesie efekty.

Pamiętaj, że najpierw „sprzątanie”, a dopiero potem odchudzanie.

Pewnie myślisz, jak oczyścić swój organizm z toksyn? Jest to proste. W naturalny sposób, możesz to zrobić za pomocą na przykład 2 miesięcznej przerwy od palenia papierosów, picia alkoholu, jedzenia słodyczy, słodzenia herbaty. Do tego warto by było jeść czosnek w kapsułkach (ma silne właściwości oczyszczające) codziennie na wieczór. Oczywiście możnaby było zaopatrzyć się również w produkty zawierające substancję oczyszczające, takie jak chlorofilina, orzech włoski, mirra, Pau d’Arco, czy goździki.

Tak rozpoczęty proces odchudzania poprzez oczyszczanie organizmu, przyniesie wolny, ale stały postęp w odchudzaniu bez efektu jo-jo. Przybieranie na wadze nie jest krótkim etapem, a więc odchudzanie należy również robić „z głową” i w odpowiednim tempie dla organizmu.


Dodaj komentarz


Strona o tematyce zdrowotnej.